Quantcast

jepet apartament 2+1 me qera ne Astir, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 2134 m
Numri References
RF156345
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Unaza e Re, Astiri
Kontakt
0696092993
Titulli
jepet apartament 2+1 me qera ne Astir
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 3,00
Siperfaqa
134 m
Siperfaqa totale
134 m
Tualete
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament 2+1 ne Astir. Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ka nje siperfaqe 134 m2 dhe eshte I organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte I mobiluar ne menyr luksoze ndodhet ne katin e tete por jo te fundit. Apartamenti eshte ne proces hipotekor.

Cmimi 400 Euro/Muaj

https://www.eliteproperties.al/property/2221/apartament-2-1-ne-astir?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 284 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Unaza e Re, Astiri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto