Jepet Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit, Tirana, Qera

€ 400 / Në muaj
 • 11 m
Numri References
RF102724
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Kodra e Diellit
Kontakt
0695747210
Titulli
Jepet Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
1 m
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 tualet , 1 ballkon. Eshte totalisht i sapo mobiluar me kushte moderne . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi . Zona esht e qete dhe me natyre e ajer te paster. Cmimi: 400euro Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 195 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Kodra e Diellit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto