JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!, Tirana, Qera

€ 280 / Në muaj
 • 2110 m
Numri References
RF149378
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.5
Adresa
Qendra Kristal, Komuna e Parisit
Kontakt
0697037247
Titulli
JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Viti ndertimit
2010
Tualete
2
Kati
6
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+ 2 ballkone, Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkohore dhe eshte i shtruar me parket. Jepet i kompletuar dhe disponon sistem ngrohje/ftohje. ndodhet ne katin e 6-te. Per me shume informacion na kontaktoni 0697037247.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1255 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.5, Qendra Kristal, Komuna e Parisit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto