JEPET ME QERA 2+1+GARAZH PRAN RRUGES KOSOVAREVE, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 90 m
Numri References
RF109322
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
prane ish karburant martini, mbrapa rruges kosovareve
Kontakt
0694273672
Titulli
JEPET ME QERA 2+1+GARAZH PRAN RRUGES KOSOVAREVE
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Viti ndertimit
2007
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Mbrapa rruges se kosovareve, prane ish karburant martini...Jepet me qera apartament 2+1 siperfaqe 90 m2 ne proces hipotekimi.Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e mundshme dhe ndodhet ne nje pallat i vitit 2007 (me ashensor).Jepet bashke me garazh per 400 euro/muaj

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 365 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , prane ish karburant martini, mbrapa rruges kosovareve, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto