JEPET ME QERA 3+1 PER ZYRA, Tirana, Qera

€ 350 / Në muaj
 • 125 m
Numri References
RF314710
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
midis rr. Kavajes dhe rr. Myslym Shyri
Kontakt
0682017333
Titulli
JEPET ME QERA 3+1 PER ZYRA
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
125 m
Siperfaqa totale
125 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PER ZYRA OSE CDO AKTIVITET TJETER BIZNESI ME ADRESE : MIDIS RRUGES SE KAVAJES DHE ASAJ MYSLYM SHYRIT

Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 i vendosur ne katin e 5 me ashensor.Apartamenti ka qene ne aktivitet biznesi "klinike dentare" dhe eshte i gatshem oer cdo lloj biznesi.Cmimi 350 euro/muaj

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 363 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, midis rr. Kavajes dhe rr. Myslym Shyri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto