Quantcast

Jepet me qera aparatamenti 1+1, Qera

Lek 300,00 / Në muaj
 • 1 m
Numri References
RF114811
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kompleksi Olimpik
Kontakt
0699595134
Titulli
Jepet me qera aparatamenti 1+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
Lek 300,00
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
1 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ne katin e dyte te nje vile jepet apartament 1+1 per qira me nje siperfaqe prej 75 m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambient gatimi,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare,dhe nje koridor.
Per me shume me kontaktoni.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 75 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kompleksi Olimpik, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto