JEPET ME QERA apartament 1+1, Qera

€ 250,00 / Në muaj
 • 178 m
Numri References
RF101933
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Tek "Selvia"
Kontakt
355696472212
Titulli
JEPET ME QERA apartament 1+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
78 m
Siperfaqa totale
78 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
{|al|}JEPET ME QERA Apartament 1+1
Zona: "Selvia"
Me një sipërfaqe totale prej 78m².

Apartamenti ndodhet në katin e II-të banim të një pallati të ri i cili ofron siguri, administrim, mirëmbajtje dhe ashensor.

Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje+kuzhinë sëbashku, 1 dhomë gjumi, tualet si dhe ballkon.
Ai gjithashtu përfshin mobilimin.

Cmimi: 250€/muaj

Për më shumë informacione na kontaktoni në :
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 425 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek "Selvia", Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto