Quantcast

Jepet me qera | Apartament 2+1, 60 m2, 230 euro, Qera

€ 230,00 / Në muaj
 • 160 m
Numri References
RF782480
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Kontakt
0693741078
Titulli
Jepet me qera | Apartament 2+1, 60 m2, 230 euro
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera | Apartament 2+1, 60 m2, 230 euro/muaj, i arreduar ne Ali Demi . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i pa banuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 koridor shperndares dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne rrugen Idriz Dullaku ne nje zone shume te qete per familjare. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten :+355 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 254 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto