Jepet me qera apartament 2+1 prane Zog te Zi, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 174.5 m
Numri References
RF330375
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Zogu i Zi
Kontakt
0696092993
Titulli
Jepet me qera apartament 2+1 prane Zog te Zi
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 3,00
Siperfaqa
74.5 m
Siperfaqa totale
74.5 m
Viti ndertimit
2007
Tualete
1
Kati
5
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu I Zi. Apartamenti ka një sipërfaqe 74.5 m2. Kjo sipërfaqe është e organizuar në një ambient ndenjie, një aneks gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe korridor. Apartamenti është I rinovuar terësisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer dhe dritare dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues paashensor. Është I sapomobiluar me të gjitha pajisjet e reja, moderne dhe të nevojshme për të jetuar. Çmimi 350 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/2643/jepet-me-qera-apartament-2-1-te-zogu-i-zi?type=To%20rent (ID:2643)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 554 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Zogu i Zi, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto