Quantcast

Jepet me qera apartament 2+1, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 295 m
Numri References
RF162281
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Ndre Mjeda
Kontakt
0674108784
Titulli
Jepet me qera apartament 2+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 3,6
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Tualete
2
Kati
6
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi “ Kontakt”. Apartamenti ka një siperfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe shum cilësorë. Apartamenti është i ndarë në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe një ballkon. Apartamenti është në drejtim Jug-Lindje dhe ndodhet në një zonë të qetë. Përfshihet dhe një post parkimi Cmimi 350 euro/ muaj

https://www.eliteproperties.al/property/2587/jepet-me-qera-apartament-2-1-tek-kompleksi-kontakt?type=To%20rent (ID:2587)
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 841 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Ndre Mjeda, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto