Jepet me qera apartament 2+1 tek ish ekspozita, Qera

€ 500,00 / Në muaj
 • 175 m
Numri References
RF166717
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Tek ish ekspozita
Kontakt
0695442661
Titulli
Jepet me qera apartament 2+1 tek ish ekspozita
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 6,6
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Viti ndertimit
2010
Tualete
1
Kati
8
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 2+1 në Blv. “ Gjergj Fishta” te ish- ekspozita.
Apartamenti ka një sipërfaqe 75 m2 e cila është e organizuarë në një ambjent të përbashkët ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është I paisur me gjitha paisjet e nevojshme dhe ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri.
Apartamenti I ka të përfshira energjin elektrike dhe ujin në kontratë.
Çmimi 500 euro/ muaj.

id2691
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 339 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek ish ekspozita, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto