Jepet me qera apartament 2+1, Tirana, Qera

€ 400 / Në muaj
 • 2115 m
Numri References
RF789258
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Adresa
tek 9- katshet/Prokuroria e Pergjithshme
Kontakt
0672062729
Titulli
Jepet me qera apartament 2+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 400
Siperfaqa
115 m
Siperfaqa totale
115 m
Tualete
2
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
JEPET ME QERA : Super apartament 2+1/"Prokuroria e Përgjithshme.
Apartamenti ndodhet në katin e X-të banim, me sipërfaqe 115 m², përbëhet nga sallon ndenje i madh dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor i madh, ballkon me pamje panoramike. I mobiluar me të gjitha paisjet e nevojshme, zonë e preferuar edhe nga të huaj . Preferohen familjarë ose të huaj.
Pallati ofron siguri, administrim, mirëmbajtje dhe ashensor.

Cmimi 400 €/ muaj, i pa diskutueshëm + garazhd.

Për më shumë informacion na kontaktoni në:
Tel fiks: 044518285, Cel: 0672062729
[email protected]

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 421 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.2, tek 9- katshet/Prokuroria e Pergjithshme, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto