JEPET ME QERA Apartament 2+1 , Tirana, Qera

€ 450 / Në muaj
 • 190 m
Numri References
RF151494
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga e Kavajës, tek Spitali Gjerman.
Kontakt
355696472212
Titulli
JEPET ME QERA Apartament 2+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
180 m
Tualete
1
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
{|al|}JEPET ME QERA Apartament 2+1
Rruga e Kavajës, tek Spitali Gjerman.
Me një sipërfaqe totale prej 180m².

Sipërfaqe e brendshme 90m².
Sipërfaqe e jashtme (Veranda) 90m².

Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të banim të një pallati të ri i cili ofron siguri, administrim, mirëmbajtje dhe ashensor.

Apartamenti përbëhet nga sallon dhe kuzhinë sëbashku, dy dhoma gjumi, tualet me dritare në natyrë si dhe veranda e cila është e bollshme dhe ofron një pamje të mrekullueshme.

Ai gjithashtu përfshin një mobilim cilësor dhe modern me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.

Cmimi: 450€/muaj

Për më shumë informacione na kontaktoni në :
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 243 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga e Kavajës, tek Spitali Gjerman., Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto