Jepet me qera apartament 3+1 prane Liqenit, Qera

€ 600,00 / Në muaj
 • 2155 m
Numri References
RF799811
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Liqeni i Thate
Kontakt
0696092993
Titulli
Jepet me qera apartament 3+1 prane Liqenit
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 3,5
Siperfaqa
155 m
Siperfaqa totale
225 m
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të qetë pranë Liqenit Artificial në Rr. “Hamdi Sina”. Apartamenti ka një sip. 155 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe 70 m2 verand. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti siguron dhe një post parkimi. Çmimi 600 euro/muaj.

https://www.eliteproperties.al/property/2645/apartament-3-1-me-qira-pran%C3%AB-liqenit-t%C3%AB-that%C3%AB?type=To%20rent (ID:2645)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 533 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Liqeni i Thate, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto