Quantcast

Jepet me qera apartament 4+1 në qendër të Saukut. , Qera

€ 1.300,00 / Në muaj
 • 3169 m
Numri References
RF893919
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Sauk
Kontakt
0696092993
Titulli
Jepet me qera apartament 4+1 në qendër të Saukut.
Prona ne
Qera
Tipi
4+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 7,00
Siperfaqa
169 m
Siperfaqa totale
186 m
Tualete
3
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 4+1 në qendër të Saukut. Eshtë e lokalizuar në një nga rezidencat elitare dhe luksoze pranë “Teg”. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtese tre katëshe të pajisur me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe neto169.05 m2 dhe sipërfaqe totale prej 186.25 m2 dhe është e organizuar në dhomë ndenjeje dhe ngrënjeje të përbashket, ambjent gatimi, bodrum, korridor, 3 tualete dhe një ballkon. Pamja nga ballkoni ka një pamje qetesuese dhe mbreslënëse. Eshtë e kompletuar me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komode dhe luks. Rezidenca ka edhe pishinë në të cilën mund të relaksohen banorët e saj. Kompleksi ruhet me roje private. Në çmim përfshihet edhe një post parkimi.

Cmimi 1300 euro/muaj përfshirë dhe taksat (I negociueshëm)

https://www.eliteproperties.al/property/3071/jepet-me-qera-apartament-4-1-n%C3%AB-qend%C3%ABr-t%C3%AB-saukut?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 193 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Sauk, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto