Jepet me qera apartament 4+1, Qera

€ 1.200,00 / Në muaj
 • 2200 m
Numri References
RF640328
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Liqeni
Kontakt
0694615510
Titulli
Jepet me qera apartament 4+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
4+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 6,00
Siperfaqa
200 m
Siperfaqa totale
200 m
Tualete
2
Kati
6
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 4+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë. Apartamenti ka një sip prej 200 m2, është I mobiluar ne mënyre bashkëkohore, me paisje te reja te papërdorura ndonjëhere, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti wshtw i organizuar nw ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës të përbashkët , 4 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 3 ballkone dhe lavanteri. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie 24 ore dhe ashensor te ri. Ka një pamje fantastike, ajër super të pastër. Përfshihet dhe dy post parkimi tek e njejta godinë. Çmimi: 1200 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/2646/jepet-me-qera-apartament-4-1-pran%C3%AB-kopshti-botanik-tiran%C3%AB?type=To%20rent (ID:2646)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 463 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Liqeni, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto