Jepet me qera kati i nje vile 140 m2, Tirana, Qera

€ 450 / Në muaj
 • 2140 m
Numri References
RF149785
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Kontakt
0674920628
Titulli
Jepet me qera kati i nje vile 140 m2
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Vila
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Viti ndertimit
2003
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera kati i katert i nje vile kater kateshe, ne rrugen e Elbasanit, prane fakultetit Filologjik. Disponon hapesira te organizuara mire me nje siperfaqe totale prej 140 m2 ne nje zone te qete, te preferuar dhe lehtesisht te aksesueshme.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 486 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.2, [email protected], Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto