JEPET ME QERA super apartament /tek Ali Demi, Tirana, Qera

€ 300 / Në muaj
  • 110 m
Numri References
RF167913
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
ali demi
Titulli
JEPET ME QERA super apartament /tek Ali Demi
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 300
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera apartament ne Ali Dem .Perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje dhe 1 tualet .Eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me kushte shume bashkohore .Ne cmim perfshihet dhe garazhdi per nje makine . siperfaqia : 110m2 kati : 6 (me ashensor ) cmimi : 300 euro /muaji
    • Vlerësimi i tanishëm: 1
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 1196 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, ali demi , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto