Quantcast

Jepet me qira 2+1, cmim okazion., Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 70 m
Numri References
RF129211
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Kosovarve
Kontakt
0672036366
Titulli
Jepet me qira 2+1, cmim okazion.
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 m
Kati
9
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen e Kosovareve. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte i organizuar nje dhome gjumi, nje sallon kuzhine dhe nje tualet. Mobiluar ne menyre moderne dhe shume komode. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes.
Cmimi 350€
Kontaktoni: 0672036366
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 354 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Kosovarve, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto