Jepet me qira 3+1, Qera

€ 500,00 / Në muaj
 • 2150 m
Numri References
RF206570
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Todi Shkurti
Kontakt
0698080800
Titulli
Jepet me qira 3+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E Perdorur
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
150 m
Tualete
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qira 3+1 i organizuar ne dhome ndenje, open space, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje dhome boshe,dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe ka kushte komode. Cmimi 500 euro Per me shume informacion kontakto:0698080800 Emaili: [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 120 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Todi Shkurti, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto