Quantcast

Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 175 m
Numri References
RF770902
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Don Bosko, perballe Vizion plus
Kontakt
0696092993
Titulli
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 400,00
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Tualete
1
Kati
9
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, përballe “Vizion Plus”. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, nje depo te vogel, korridor dhe një ballkon rreth e përqark apartamentit. Ndodhet në katin e IX-ntë të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, I shtruar me parket dhe cdo dhomë është epajisur me kondicioner. Ofrohet edhe parkim në godinë.
Çmimi 400 euro/muaj
https://www.eliteproperties.al/property/3137/jepet-me-qira-apartament-1-1-n%C3%AB-fillim-t%C3%AB-rr-don-bosko?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 536 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko, perballe Vizion plus, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto