Quantcast

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE SHKOLLA E BALETIT, Qera

€ 300,00 / Në muaj
 • 165 m
Numri References
RF519020
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
SHKOLLA E BALETIT
Kontakt
0697022840
Titulli
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE SHKOLLA E BALETIT
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 1+1 tek Rr. Vath Koreshi, Tiranë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e 2-të të një pallati të mirëmbajtur. Organizohet në sallon + kuzhinë, 1 dhome gjumi, banjo. Jepet me qira totalisht i mobiluar me çmimin 300 €/muaj. Na kontaktoni për një vizitë në pronë ☎ 069 702 2840
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 100 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, SHKOLLA E BALETIT, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto