Quantcast

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK GARDA !, Qera

€ 250,00 / Në muaj
 • 165 m
Numri References
RF141861
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Kontakt
0694050035
Titulli
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK GARDA !
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
70 m
Tualete
1
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 1+1 prane Gardes. Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti eshte e re.Organizohet ne nje sallon ndenje me dalje ne ballkon , nje dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje depo. Ka akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Per nje vizite nga afer mos hezitoni te kontaktoni ne +355694050035 !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 136 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto