JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT!, Qera

€ 300,00 / Në muaj
 • 174 m
Numri References
RF863865
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Stacioni i Trenit
Kontakt
0697056686
Titulli
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT!
Prona ne
Qera
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
74 m
Siperfaqa totale
74 m
Tualete
1
Kati
8
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri prapa shkolles Harry Fultz. Ky kompleks eshte multifunksional, permban ne katet e para gjithe aktivitetet e biznesit. Administrim shume i mire me siguri te larte, me 2 ashensore funksional. Apartamenti ka siperfaqe totale 80 m2.Ofrohet bosh,pasi eshte shfrytezuar gjithmone per zyra. Disponon privatesi dhe pamje te lire. per me shume kontaktoni ne nr: 069 70 56 686 !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 92 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Stacioni i Trenit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto