Quantcast

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, KORÇË, Qera

Lek 14.000,00 / Në muaj
 • 160 m
Numri References
RF473235
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Korces
Shteti Level 2
Korçë
Adresa
Lagjja 3
Kontakt
0692048884
Titulli
JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, KORÇË
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Shtepi
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
75 m
Tualete
1
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet shtëpi private me qira tek lagjja 3, Korçë.Shtëpia ka 2 kate ku tek kati i parë ka një sallon, kuzhinë, banjë.Tek kati i dytë ka një dhomë gjumi dhe një verandë.Shtëpia është e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme, ka oborr dhe një bashtë mbrapa saj.Çmimi është 14000 lek / muaj.Për më shumë informacion rreth pronës na kontaktoni: 0692048884.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 49 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Korces, Korçë, Lagjja 3, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto