Quantcast

Jepet me qira vilë në Rezidencën LongHill, Qera

€ 2.000,00 / Në muaj
 • 3220 m
Numri References
RF122901
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Long Hill
Kontakt
0696092993
Titulli
Jepet me qira vilë në Rezidencën LongHill
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
4+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Villa
Çmimi m/2
€ 9,00
Siperfaqa
220 m
Siperfaqa totale
220 m
Tualete
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qira vilë dy katëshe në Rezidencën LongHills, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë. Vila ka një sipërfaqe të brendshme prej 220 m2, e ndarë në dy kate, nga 110 m2. Në njërin kat ka sallon ndenjeje, kuzhinë, tualet dhe verandë me pamje të mrekullueshme. Kati tjetër është i organizuar në tre dhoma gjumi, nga të cilat dy matrimoniale dhe një pak më e vogël. Në katin e dytë ka gjithashtu studio relativisht të madhe, dy tualete dhe një depo. Vila është e shtruar e gjitha me parket druri dhe ka gjithashtu edhe sauna dhe oxhak. Gjithashtu ka edhe 500 m2 oborr të rrethuar me gjelbërim e pamje çlodhëse. Në oborrin e vilës ka gjithashtu pishinë dhe 4 vende parkimi. Vila ofron një jetesë komode dhe luksi sepse është e mobiluar totalisht me të gjitha pajisjet bashkohore.

Cmimi 2000 euro/muaj pa përfshirë taksat

https://www.eliteproperties.al/property/3076/jepet-me-qira-vil%C3%AB-dy-kat%C3%ABshe-n%C3%AB-rezidenc%C3%ABn-longhills-nj%C3%AB-nga-rezidencat-m%C3%AB-t%C3%AB-qeta-e-t%C3%AB-sigurta-n%C3%AB-tiran%C3%AB?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 271 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Long Hill , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto