Quantcast

Jepet me qira vile tre kateshe prane, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 3400 m
Numri References
RF154168
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Shkolla Osman Myderizi
Kontakt
0698080800
Titulli
Jepet me qira vile tre kateshe prane
Prona ne
Qera
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tipi
4+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Villa
Siperfaqa
400 m
Siperfaqa totale
400 m
Tualete
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qira vile tre kateshe prane shkolles Osman Myderizi. Vila ka nje siperfaqe prej 400m2 dhe eshte e organizuar ne kater dhoma, nje sonxhorno, tre tualete, tre ballkone dhe nje verande te madhe. Vila ka nje cilesi goxha te larte ndertimi dhe cmimi per te eshte 2000 € ne muaj. Per me shume informacione kontaktoni ne : 0698080800.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 122 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Shkolla Osman Myderizi, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto