Me Qera Super Vile (300 m2) tek Kompleksi Dinamo, Qera

€ 1.500,00 / Në muaj
 • 1300 m
Numri References
RF459750
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kompleksi Dinamo
Kontakt
0684780043
Titulli
Me Qera Super Vile (300 m2) tek Kompleksi Dinamo
Prona ne
Qera
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Tipi
5+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Vila
Siperfaqa
300 m
Siperfaqa totale
300 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me Qera Super Vile (300 m2) Pjeserisht e Mobiluar dhe dyshemeja eshte e shtruar me pllake shume cilesore. Mundeson Parkim per me shume se 4 Makina. Ndricimi eshte perfekt, Dritaret jane me Dopio Xham + Grila. Cdo dhome ka Kondicioner. Muret jane te Lyera me Bojera shume Cilesore. Kundrabufe e bere me porosi me Aspirator. Oborri eshte i rrethuar me mure. Cati e shfrytezueshme. Depo. Tualete me Hidrosanitare te Mirembajtura dhe Cilesore. Instalimet te Gjitha Funksionale

Q847

Te dhenat e ndarjes:

- 2 Soxhorno
- 1 Kuzhine
- 5 Dhoma gjumi
- 2 tualet
- 3 korridor
- 6 ballkone

Karakteristika:

- SHITET VILA 2 KATESHE
- 300m2
- Me Hipoteke te rregullte
- Me ndricim gjate gjithe kohes J - L - P
- PJESERISHT I MOBILUAR
- Me dritare dopio xham + Grila
- Cdo gje funksionale
- Dere e blinduar
- Shtruar Me Pllaka Cilesore
- Cdo Dhome Me Kondiconer
( 8 kondiconer)
- Lyer me Bojera te Reja
- Mundesi PARKIM +4 MAKINA
- VILA RRETHUAR ME MURE

KATI 1 150 M2

SOXHORON:

- Me Hapesire te madhe
- Sistem Ndricimi te mire
- Me ndricim dritare dopio xham + grila
- Me 2 Kondiconer

KUZHINA Vec:

- Me Kondrabufe
- Me Aspirator
- Me ndricim te larte
- Me dritare Dopio xham + Grila
- Me 2 Kondicioner

1 DHOME GJUMI:

- Me ndricim te mire + dritare dopio xham + grila
- Shtruar me pllaka cilesore

1 TUALETE:

- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush Tesy
- Me ajerosje natyrale + aspirator

1 KORRIDOR:

- KATI 2 150 M2
- 3 Dhoma gjumi
- Me Kondioner
- Me 3 ballkone
- Me Hapesire te madhe
- Pllaka cileore

TUALETI:

- Me Hidorsanitare cilesore
- Me aspirator + Ajerosje Natyrale
- Dush Ariston
- ME DALJE NE TARRACE
- Tjegulla cilesore

1 DEPO

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike cilesore

- Facilietet afer
- Akses me transport publik

Cmimi: 1,500 Euro

Paradhenie: 1.5 Muaj

Tel ose Whatsapp: 0684780043
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 108 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kompleksi Dinamo , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto