Quantcast

Ne Selite Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Qera

€ 340,00 / Në muaj
 • 2120 m
Numri References
RF272780
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Xhamia Selite
Kontakt
0674032997
Titulli
Ne Selite Jepet Me Qira Super Apartament 2+1
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes tek kopeshti Botanik jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 4 te nje vile te re ,e cila eshte e pajisur me kamera sigurie dhe parkim te dedikuar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhom ndenje me soxhorno e cila ka hapesir te bollshme dhe pamje fantastike, 1 dhom gjumi matrimoniale me tualet e cila ka nje pamje fantastike nga Tirana , 1 dhome gjumi me e vogel , 1 tualet me kabin dushi dhe dritare. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim dhe veri-lindje. Ambienti i jashtem eshte i pajisur me 8 kamera sigurie.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 331 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Xhamia Selite, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto