Ne zemer te kryeqytetit,jepet me qira apartamament, Tirana, Qera

€ 1.300 / Në muaj
 • 2112.8 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Adresa
Qendra Tregtare ETC
Kontakt
0694050023
Titulli
Ne zemer te kryeqytetit,jepet me qira apartamament
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
112.8 m
Siperfaqa totale
120 m
Viti ndertimit
2000
Tualete
2
Kati
7
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti i organizuar ne 2 + 1 me 2 tualete, totalisht i mobiluar per ju.
Qendra tregtare ETC ka nje vendndodhje te kualitetit te pakrahasueshem. Objekti ka sherbim të sigurisë dhe survejim me kamera 24H. Apartamenti eshte i orientuar plotesisht nga Lindja duke siguruar ajer dhe ndricim gjate gjithe dites.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 87 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.2, Qendra Tregtare ETC, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto