Quantcast

OKAZION APARTAMENT ME QERA/ APARTMENT FOR RENT, Qera

€ 700,00 / Në muaj
 • 2150 m
Numri References
RF121131
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Perlat Rexhepi
Kontakt
00355692622342
Titulli
OKAZION APARTAMENT ME QERA/ APARTMENT FOR RENT
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
150 m
Siperfaqa totale
150 m
Tualete
2
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
OKAZION!!!
Jepet me qera nje apartament I pamobiluar 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. Aneksi I mobiluar me frigorifere dhe sobe. Siperfaqja 150 m2 (me gjithe ambientet e perbashketa).
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, i larguar nga rruga. Te gjitha ambientet jane me ndricim dhe ajrim direkt dhe me 3 kondizionera. Pallati eshte ndertim i ri me 2 ashensore dhe portier.
Preferohet te jepet per zyra. Per banim jepet per raste afatgjate dhe me mobilim nga qiramarresi. Qeraja 700€.
Hollesite dhe oportunitet do diskutohen ne vend.
Rruga “Perlat Rexhepi”, Pallati “UNIKOM” mbas presidences.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3623 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Perlat Rexhepi, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto