Okazion, Tirana, Qera

Lek 30.000 / Në muaj
 • 280 m
Numri References
RF126672
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.1
Adresa
Rruga todi shkurti
Kontakt
0696203563
Titulli
Okazion
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Duplex
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
90 m
Tualete
2
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera apartament duplex, organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi ne kat te pare, dhe dy dhomat e gjumit ne kat te dyte, gjithashtu ka edhe dy banjo nga nje per secilin kat. Ndodhet tek rruga todi shkurti, 300 meter nga kompleksi grand ne nje zone shume te mire. Shtepia eshte totalisht e mobiluar me te gjitha sendet te reja.
Preferohen familjare ose vajza
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 409 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.1, Rruga todi shkurti, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto