Qera | Apartament 2+1,100 m2, 800 euro ne Bllok, Qera

€ 800,00 / Në muaj
 • 1100 m
Numri References
RF169423
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Blloku
Kontakt
0699197957
Titulli
Qera | Apartament 2+1,100 m2, 800 euro ne Bllok
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Viti ndertimit
2012
Tualete
1
Kati
7
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me akses me te gjitha rruget. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha paisjet dhe orendite ne menyre bashkekohore. Ka nje soxhorno te madhe , nje dhome gjumi matrimoniale si dhe dhome per dy femije gjithashtu e paisur me te gjitha gjerat e nevojshme. Jepet per te huaj ose per familjare.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 66 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Blloku, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto