Quantcast

Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi, Qera

€ 700,00 / Në muaj
 • 2100 m
Numri References
RF212395
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Fortuzi, prane Qendres
Kontakt
0696092993
Titulli
Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 7,00
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Tualete
2
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Super apartament 2+1 I dizenjuar me arkitekt në rrugën “Fortuzi”
Jepet apartament me qera në një pallat të vogël të ri I pajisur me ashensor, me sipërfaqe 100 m2, në rrugën “Fortuzi”, pranë bulevardit “Zogu I Parë”.
Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake.
Ndodhet në katin e III-të të objektir, I cili ka dhe një oborr personal I shfrytëzueshëm nga banorët. Cdo hapësirë është e shfrytëzuar në detaj.
Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë.
Karakteristikat:
Dhomë ndenje + ngrënie
Dy dhoma gjumi
Dy tualete
Dy ballkone, ku njëri shërben si lavanderi.
Një korridor
Apartamenti ka sistem chiller ngrohje-frohje në të gjitha hapësirat.
Ndricim natyral I bollshëm për shkak të orientimit shumë të mirë. Instalimet elektrike dhe hidraulike shumë cilësore. Ofrohet dhe parkim në zonë pranë objektit.
Cmimi 700 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/3143/super-apartament-2-1-i-dizenjuar-me-arkitekt-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-fortuzi?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 866 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Fortuzi, prane Qendres, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto