Vile me Qira ne Sauk., Qera

€ 1.200 / Në muaj
 • 5240 m
Numri References
RF965438
Lokaliteti
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Adresa
rruga hasan banja 2
Kontakt
00355694602086
Titulli
Vile me Qira ne Sauk.
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
5+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Vila
Siperfaqa
240 m
Siperfaqa totale
240 m
Viti ndertimit
2016
Tualete
5
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Vile per Qera ne Sauk afer Akademis Policis, vetem 5 min nga qendra dhe 5 min nga TEG.
E sapondertuar, me cilesi dhe perkujdesje te vecante duke i kushtuar rendesi cdo detaji.

Vila ndodhet ne nje zone shum te qete , me pamje te hapur dhe bukur perpara,nje zone e zhvilluar kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire.

Ka nje siperfaqe prej 120m2 per kate ndertim + 300m2 oborr.
Ka strukture kater kateshe: Kati perdhe perbehet nga dy poste parkimi. Kati i pare perbehet nga soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kati i dyte perbehet nga soxhorno,2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkone. Kati i trete perbehet nga soxhorno, dy dhoma gjumi nje tualet, depo dhe ballkon.
Kati i dyte ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet,katet e tjera mobilohen sipas kerkeses te klientit

Vila eshte e shtruar me parket. Ka te instaluar sistem ngrohje Pelet
Vila eshte e pajisur me system kamera, porte te madhe me telekomande etj.
Jepet per banim dhe aktivitete biznesi te ndryshme qe nevojiten ne kete zone.
Mund te jepet me qira e giith vila me 1100€ ne muaj ose cdo kat i ndare!
Per info te cmimit te cdo kati te ndare na telefononi ose Email.

Per me shume info ‭+41 75 413 96 44‬
Mail: [email protected]
Per vizita : +355 69 460 2086
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Totali votave: 6
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3379 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Njesia Bashkiake Nr.2, rruga hasan banja 2, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto