Quantcast

Vile me qira ne zonen e Laprakes, Qera

€ 1,00 / Në muaj
 • 6400 m
Numri References
RF111318
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Gjergj Legisi
Kontakt
0673333382
Titulli
Vile me qira ne zonen e Laprakes
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
400 m
Siperfaqa totale
400 m
Tualete
6
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Vila ndodhet ne Laprake, shume prane Spitalit Ushtarak dhe prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 400m2 dhe eshte e perbere nga 3 kate.
– Kati i pare organizohet ne salle ngrenie dhe 2 dhoma gjumi te pajisura me tualet secila.
– Kati i dyte organizohet ne 4 dhoma gjumi me tualet personal dhe ballkon te madh.
– Kati i trete ne forme papafingo sherben si salle studimi.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe dhomat i kane te gjitha orendite e nevojshme.

Cmimi 200euro/dhome
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 320 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Gjergj Legisi , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto