Quantcast

1+1, 55m2, 46500 euro me hipoteke,Shkolla Bashkuar, Shitje

€ 46.500,00
 • 155 m
Numri References
RF422840
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Shkolla e Bashkuar
Kontakt
0695562905
Titulli
1+1, 55m2, 46500 euro me hipoteke,Shkolla Bashkuar
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
55 m
Siperfaqa totale
55 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 1+1, 55m2, 46350 euro me hipoteke, i mobiluar, te Shkolla e Bashkuar! Apartamenti ndodhet ne rrugen Niko Avrami, prane Shkolles se Bashkuar. I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares dhe 1 tualet. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ka ndricim te mire natyral, me orientim lindje-perendim. Shitet i mobiluar, ka tenda dhe kondicionere. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 169 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Shkolla e Bashkuar) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto