Quantcast

1+1, 65 m2, 46000 euro tek Ali Demi! , Shitje

€ 46.000,00
 • 165 m
Numri References
RF138034
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Ali Dem
Kontakt
0695562905
Titulli
1+1, 65 m2, 46000 euro tek Ali Demi!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 1+1, 65 m2, 46000 euro tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e 5, me nje siperfaqe prej 65m2. Shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 soxhorno , 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 272 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Dem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto