Quantcast

1+1 me hipoteke 55m2 tek fillimi Tregu Elektrik , Shitje

€ 45.000,00
 • 155 m
Numri References
RF189906
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Tregu Elektrik
Kontakt
0695562905
Titulli
1+1 me hipoteke 55m2 tek fillimi Tregu Elektrik
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
55 m
Siperfaqa totale
55 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 me hipoteke 55m2 tek fillimi Tregu Elektrik 45 000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert, te nje pallati ekzistues me tulla silikate. Ka nje hapesire prej 55m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Preferohen bleres me cash, por edhe me kredi. Ka orientim jug dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 131 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto