1+1 mobiluar te Florida, Durres, Shitje

€ 43.000,00
 • 172 m
Numri References
RF537963
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Pavaresia
Kontakt
0673333381
Titulli
1+1 mobiluar te Florida, Durres
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
72 m
Siperfaqa totale
72 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e 3-te me ashensor te nje pallati te ri.
Siperfaqja prej 72 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dhome cifti, banjo, korridor dhe ballkon.
Banesa ofrohet ne cmim se bashku me mobilimin qe shihni ne foto, e pershtatshme dhe e gatshme per pushimet tuaja verore.
Jo vetem ne sezonin e veres, ky lloj apartamenti shfrytezohet mjaft mire dhe ne stinen e dimrit.
Pallati gjendet ne anen e detit, shume prane hotel Florida ne Durres.
Zona eshte e zhvilluar dhe ploteson te gjitha kushtet dhe nevojat e pergjitheshme per banim.
Me hipoteke.
Cmimi: 43'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona +35567333 3381

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1683 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Pavaresia) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto