1+1 Modern, 100% i Investuar(Globe-Rr. e Kavjes), Shitje

€ 57.000,00
 • 163 m
Numri References
RF190999
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Globe (Rr. e Kavajes)
Kontakt
0684780043
Titulli
1+1 Modern, 100% i Investuar(Globe-Rr. e Kavjes)
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
63 m
Siperfaqa totale
63 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
1+1 i Investuar dhe i Dizenjuar me Arkitekt (Globe - Rr. e Kavajes) Zone qe Ofron Parkim | Mobilim Cilesor i Ri | Kondicioner | Pllake Cilesore e DELTA-s | Sistem Ndricimi me Spote LED | Tavane te Varura / Punime Gipsi | Termoizolim | Hidroizolim | Izolim Akustik | Soxhorno 100 % e Re me Kend Super Komod | Kuzhine me Kundrabufe Cilesor dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake | Dhoma e Gjumit e Kompletuar + Mure me Leter Dekoruese | Tualet me Hidrosanitare Cilesore te Reja | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q1123

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

- SIP TOTALE: 70 m2
- SIP NETO : 63 m2
- KATI: 1
- KATET E PALLATIT: 6
- Pallat Parafabrikat
- Viti I ndertimit: 1989

Karakteristika:

- Pllake Cilesore DELTA
- Mobilim Cilesor I RI & Modern
- Zona ofron PARKIM
- Pamje e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JL – JP
- Izolim akustik
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte
- E Investuar
- Tavane te Varura/Spote

SOXHORNO
- Me Kend Te Ri & Modern
- Me Pllake Cilesore Delta
- Me Dritare Dopio Xham
- Me Super Ndricim
- Me Tavane Te Varuara
- Sistem Led
- 100 % Cdo Gje E Re

KUZHINA
- Me Pllake Cilesore DELTA
- Me pianure + furre + Frigorifer + lavatrice + lavastovilje + mikroval
- Me Dritare Dopio Xham
- Me Super Ndricim
- Me Tavane Te Varuara

DHOMA E GJUMIT
- Me Pllake Cilesore Delta
- Me Krevat Dopio + Dollap rrobash + TV
- Me tavoline Studimi
- Me Dritare Dopio Xham
- Me Super Ndricim
- Me Tavane Te Varuara

TUALETI
- Me Pllaka Cilesore
- Me SANITARE te Shtrenjta Dhe Cilesore
- Me Super Ndricim
- 100 % Cdo Gje E Re
- Me Aspirator

- Tavan te varur
- Sistem ndricimi I avancuar
- Dizenjuar me Arkitekt


Cmimi: 57,000 Euro

Tel ose Whatsapp: 0684780043
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 72 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Globe (Rr. e Kavajes)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto