Quantcast

1+1 ne shitje prane 21 dhjetorit, Shitje

€ 57.000,00
 • 162 m
Numri References
RF154957
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rr. Kongresi i Lushnjes
Kontakt
0673333381
Titulli
1+1 ne shitje prane 21 dhjetorit
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
62 m
Siperfaqa totale
62 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
1997
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane, shume prane unazes dhe kryqezimit te 21 Dhjetorit. Banesa shtrihet ne katin e V-te te pallatit, i cili eshte ndertuar ne vitin 1997 dhe nuk ka ashensor.
Siperfaqja prej 62 m2 eshte e organizuar ne: korridor ne te hyre, sallon ndenje se bashku me aneksin e gatimit dhe ballkon, dhome gjumi dhe banjo me dritare.
Shtepia eshte e orientuar nga jugu dhe ka nevoje per rikonstruksion.
Cmimi: 57'000 euro Info: agjensi Jona 06733 33381


 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1527 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rr. Kongresi i Lushnjes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto