1+1 ne shitje te stacioni Trenit, Shitje, Tirana

€ 66.000
 • 157.8 m
Numri References
RF133163
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rr. Reshit Petrela
Kontakt
0673333381
Titulli
1+1 ne shitje te stacioni Trenit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.000
Siperfaqa
57.8 m
Siperfaqa totale
66 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane, ne kompleksin e njohur Usluga. Banesa ka siperfaqe totale 66 m2, ne katin e II-te banim.
Hapesira e brendshme e certifikuar prej 57.8 eshte e organizuar ne: sallon ndenje se bashku me aneksin e gatimit, dhome gjumi me ballkon te mbyllur, korridor dhe banjo.
Ne te do te perfitoni kuzhinen, sistem ngrohje kaldaje me gaz dhe kondicioner.
Gjithashtu banesa mund te sherbeje mjaft mire per zyre personale avokatie apo studio. Cmimi: 1000 eur/m2 Info: agjensi imobiliare Jona 06733 33381


 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 568 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rr. Reshit Petrela) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto