Quantcast

1+1 shitje Xhamlliku , Shitje

€ 51.000,00
 • 159 m
Numri References
RF863723
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Xhanfize Keko
Kontakt
0673333381
Titulli
1+1 shitje Xhamlliku
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
59 m
Siperfaqa totale
59 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane, apo zona shume e njohur si Xhamlliku. Banesa e shtrihet ne katin e V-te dhe te fundit te pallatit ekzistues, pa ashensor. Siperfaqja e certifikuar prej 59 m2 eshte e organizuar mjaft mire ne: korridor ne hyrje me banjon me dritare, sallon ndenje me aneksin e gatimit me dritare, dhome gjumi cifti me ballkon.
Ballkoni sheh nga rruga kryesore me orientim jug.
Shtepia eshte e rikonstruktuar dhe ofrohet ne cmim se bashku me mobiljet dhe pajisjet elektroshtepiake e shihni ne foto. Cmimi: 51'000 euro Informacion: agjensi Jona real estate 06733 33381 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2070 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Xhanfize Keko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto