1+1 tek Medreseja me hipoteke, Shitje

€ 55.000
 • 162 m
Numri References
RF171149
Lokaliteti
Shteti
Albania
Titulli
1+1 tek Medreseja me hipoteke
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
62 m
Siperfaqa totale
62 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet prane Medresese pallat i vjeter me siperfaqe 62m2 kati IV. Eshte i perbere nga 1 dhome gjumi 1 korridor 1 sallon dhe guzhine 1 banjo dhe 1 ballkon. Cmimi 55.000€ Per info ju lutem na kontaktoni ne nr 0692040124 ose na shkruani ne [email protected], Albanian Real-Estate
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 432 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto