Quantcast

2+1, 101 m2 + Garazhd 68000 Euro tek Unaza e Re! , Shitje

€ 68.000,00
 • 1101 m
Numri References
RF604569
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Unaza e Re
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 101 m2 + Garazhd 68000 Euro tek Unaza e Re!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
101 m
Siperfaqa totale
101 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 101 m2 + Garazhd 68000 Euro tek Unaza e Re! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim jug -perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Punimet jane shume cilesorte, dhe apartamenti shitet sebashku me nje garazhd brenda vleres. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Unaza e Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto