Quantcast

2+1, 102 m2, 80000 euro tek Treni!, Shitje

€ 80.000,00
 • 1102 m
Numri References
RF117823
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Treni
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 102 m2, 80000 euro tek Treni!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
102 m
Siperfaqa totale
102 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 102 m2, 80000 euro tek Treni! Apartamenti ndodhet ne katine pare te njen pallati ekzistues shume prane Restorant Trenit. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije, 1 kuzhine, 1 soxhorno dhe nje ballkon, 1 tualet me dritare dhe nje depo qe mund te shfrytezohet. Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe me cmim okazion per zonen. Ka hapesire te jashtme qe mund te perdoret, si dhe orientim Jug- Lindje. Per nje vizite ne prone na kontaktoni +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 282 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Treni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto