Quantcast

2+1, 104 m2, 57000 Euro, ne YZBERISHT me HIPOTEKE, Shitje

€ 57.000,00
 • 1104 m
Numri References
RF186925
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Yzberisht
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 104 m2, 57000 Euro, ne YZBERISHT me HIPOTEKE
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
104 m
Siperfaqa totale
104 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1, 104 m2, 57000 Euro, i mobiluar, me hipoteke ne Yzberisht! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor afer KMY. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe eshte i organizuar ne nje sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 koridor dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per nje vizit ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 176 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto