Quantcast

2+1 110m2 te Komuna e Parisit me hipoteke, Shitje

€ 99.000,00
 • 2110 m
Numri References
RF143611
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1 110m2 te Komuna e Parisit me hipoteke
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 110m2 te Komuna e Parisit me hipoteke 99000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Komunes se Parisit.Ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo, nje korridor shperndares si dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje, ndricim te mire natyral, dhe ka punime shume cilesore. Shitet totalisht i arreduar, punime shume cilesore, mobilim modern. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor, shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.3
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1758 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto