Quantcast

2+1, 111 m2, 80000 euro prane Eleonores, Shitje

€ 80.000,00
 • 111 m
Numri References
RF762174
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 111 m2, 80000 euro prane Eleonores
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
111 m
Siperfaqa totale
111 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 2+1, 111 m2, 80000 euro prane Eleonores, Rruga Rrapo Hekali ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 ambjent gatimi + salle ngrenje, 2 dhoma gjumi, 1 koridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 mbi dyqane ne pallat te ri dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 409 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto